Cena testu ISAC

Cena testu ISAC

Cena testu ImmunoCAP ISAC sIgE 112  wynosi 1350 PLN.

Wynik testu:

Otrzymujecie Państwo wydruk w którym, na pierwszej stronie podane jest zestawienie  dodatnich wyników testu. Na kolejnych stronach wydruku przedstawione są alergeny dla których wykonano test.

Do każdego wyniku przygotowujemy komentarz podsumowujący, który zawiera szczegółowy opis alergenów dla których test wykazał obecność swoistych  przeciwciał IgE.

Komentarz podsumowujący jest interpretacją wyniku testu i nie zastępuje porady lekarskiej. Obecność przeciwciał IgE oznacza ryzyko choroby alergicznej, co nie jest jednoznaczne z jej rozpoznaniem. Każdy wynik testu alergologicznego musi zostać oceniony w odniesieniu  do występujących objawów klinicznych.

Jak wykonać test?

Współpracujemy z siecią Laboratoriów Diagnostyka. W celu wykonania badania proszę skontaktować się z  najbliższym laboratorium tej sieci. 

W wykazie badań  Laboratoriów Diagnostyka test ISAC umieszczony jest pod numerem 878.

Materiał do badania (surowica krwi) przesyłany jest do  naszej siedziby wewnętrznym transportem firmy Diagnostyka.

Przed wykonaniem badania pacjent nie musi być na czczo. Przyjmowane na stałe leki antyalergiczne nie wpływają na wynik badania.

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące testu prosimy o kontakt mailowy  na adres: medilite@alergia.bielsko.pl  lub telefoniczny : +48 604906854.

Dokumentacja wyników: Pracownia Testów Alergologicznych MEDI-LITE Anna Różyło zgodnie z zasadami określonymi w przepisach prawa prowadzi, przechowuje i udostępnia dokumentację medyczną osobom korzystającym ze świadczenia zdrowotnego. Udostępnienie dokumentacji (kopia wyniku testu)  pacjentowi lub jego przedstawicielowi ustawowemu lub osobie upoważnionej przez pacjenta jest bezpłatne.

Autor: mgr Anna Różyło

Biolog, diagnosta laboratoryjny.

%d blogerów lubi to: